Yaklaşan Etkinlikler

Next Game Startup - Oyun Girişimciliği Yarışması Finali
Sat, Sep 05
İsmet İnönü Sanat Merkezi
Sep 05, 4:00 PM
İsmet İnönü Sanat Merkezi, Mimar Sinan, Lozan Kapısı, Kültürpark Fuar Alanı, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
Intel ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenen, Türkiye'nin en büyük oyun girişimciliği yarışması Next Game Startup'ın final tarihi belli oldu!
NEXT LEVEL GAMING TALKS | Mobil Oyun Dünyasını Anlamak
Sat, Jun 27
Webinar
Jun 27, 2:00 PM
Webinar
Bu hafta mobil oyun dünyasının yukarı doğru giden trendi, mobil oyun geliştirme süreçleri, oyunlarınızı başarıya ulaştıracak pazarlama stratejileri ve gelecek tahminlerini ele alacağız.
NEXT LEVEL GAMING TALKS | Oyun Geliştirmede Hedefler
Sat, Jun 20
Webinar
Jun 20, 2:00 PM
Webinar
Next Level Gaming Talks’ta bu hafta oyun geliştirme süreçlerindeki hedeflerin yanı sıra oyun müzikleri hazırlamak, lokalizasyon gibi konuları, oyun dünyasının farklı disiplinlerinden gelen konuklarımızla ele alacağımız canlı yayınımızı kaçırmayın.
Next Music On
Fri, Jun 19
Canlı Yayın
Jun 19, 7:30 PM
Canlı Yayın
Intel ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenen online müzik etkinliğidir. Her hafta birbirinden farklı sanatçıların konuk olarak katılacağı NEXT MUSIC ON programını kaçırmayın!
Next Music On
Fri, Jun 12
Canlı Yayın
Jun 12, 10:30 PM
Canlı Yayın
Intel ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenen online müzik etkinliğidir. Her hafta birbirinden farklı sanatçıların konuk olarak katılacağı NEXT MUSIC ON programını kaçırmayın!
NEXT LEVEL GAMING TALKS | Gaming İçeriğini Anlamak ve Gelecek Tahminleri
Thu, Jun 11
Webinar
Jun 11, 2:00 PM
Webinar
Bu hafta gaming influencerı olmak, içerik üretiminde değişim, yayın platformlarını anlamak, oyun sektöründe sponsorlu içerik kullanımı ve gelecek tahminleri üzerine konuşuyoruz.
Next Music On
Fri, Jun 05
Canlı Yayın
Jun 05, 10:30 PM
Canlı Yayın
Intel ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenen ilk online müzik etkinliğidir. Her hafta birbirinden farklı sanatçıların konuk olarak katılacağı NEXT MUSIC ON programını kaçırmayın!
NEXT LEVEL GAMING TALKS | Çocuklar ve Gençler İçin Geleceğin Mesleklerine Giriş
Thu, May 28
Webinar
May 28, 1:00 PM
Webinar
Bu hafta kodlama, oyun geliştirme, oyun ve espor dünyasında kariyer pozisyonları gibi geleceğin meslek dalları adına çocuklarınızı ya da kendinizi nasıl hazırlayabileceğinizi konuşuyoruz.
NEXT LEVEL GAMING TALKS | Oyun Sektöründe İçerik ve Marka İlişkisi
Thu, May 14
Webinar
May 14, 9:00 PM
Webinar
Bu haftanın konusu marka, ajans ve fenomen olarak oyuncularla iletişim Oyun sektöründe reklamveren deneyimleri Farklı mecralarda oyunculara yönelik içerikler Oyun sektöründe içerik üretmek ve fenomen olmak
NEXT LEVEL GAMING TALKS | Oyun Dünyasının Arka Planı: Nedir, Ne Değildir?
Thu, May 07
Webinar
May 07, 4:00 PM
Webinar
Bu hafta esporda organizasyonlar, sektörde profesyonelleşme, kariyer arka plandaki zorluklar ve sektörün bilinmeyen artı ve eksilerini konuşacağız.
NEXT LEVEL GAMING TALKS | Spordan Espora Dijital Evrim
Thu, Apr 23
Webinar
Apr 23, 1:00 PM
Webinar
Spor kültürü ve espor kültürü arasındaki farklar, Espor'un geleceği ve marka gözünden pazarlama fırsatlarını konuşacağız.
NEXT LEVEL GAMING TALKS | Oyunun Ciddi Tarafı : Oyunlaştırma
Thu, Apr 16
Webinar
Apr 16, 1:00 PM
Webinar
Oyun ve oyunlaştırma farkları İşimizde sahip olduğumuz sorunları çözmede oyunlaştırma ihtiyacını nasıl anlarız? Marka/Ürününüzün sorunlarını çözmede oyunlaştırma nasıl devreye girer? Kullanıcıları harekete geçirmede oyunlaştırmanın önemi İçerik oluştururken oyunlaştırma kullanmanın avantajları
NEXT LEVEL GAMING TALKS | #EvdeKal & Oyun Dünyasına Giriş Yap
Thu, Apr 09
Webinar
Apr 09, 1:00 PM
Webinar
Oyun sektörüne girmek için hedef nasıl belirlenir? Sektörde yer alan iş kolları ve trendler Evde eğitim disiplini, planlama, vakit yönetimi, eğitim kaynakları Geleceğe yönelik öngörüler ve tavsiyeler

©2020 by Next In Game

  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Facebook Simge